Продавець NET.COM.UA розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
20 відгуків
+380 (99) 505-21-12
+380 (67) 624-14-00
+380 (44) 578-04-44
Крамниця мережевого обладнання
Кошик

Комутатор TP-LINK TL-SG1218MPE 16xGE (16xPoE), 2xSFP, 192Вт, WebSmart

8 999 ₴

  • Немає в наявності
  • Код: TL-SG1218MPE
Комутатор TP-LINK TL-SG1218MPE 16xGE (16xPoE), 2xSFP, 192Вт, WebSmart
Комутатор TP-LINK TL-SG1218MPE 16xGE (16xPoE), 2xSFP, 192Вт, WebSmartНемає в наявності
8 999 ₴
+380 (99) 505-21-12
Vodafone
  • +380 (67) 624-14-00
    Kyivstar
  • +380 (44) 578-04-44
    Міський
+380 (99) 505-21-12
Vodafone
  • +380 (67) 624-14-00
    Kyivstar
  • +380 (44) 578-04-44
    Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

TL-SG1218MPE JetStream 16-портовий Easy Smart гігабітний PoE + комутатор з 2 SFP-слотами

  • Комутатор з 16 гігабітними портами PoE + RJ45 і 2 слотами SFP
  • Загальний споживана потужність PoE до 192 Вт робить комутатор ідеальним рішенням для відеоспостереження в малому і середньому бізнесі
  • Пріоритизація портів гарантує високу якість для важливих додатків - наприклад, для відеомоніторингу
  • Розумне керування живленням дозволяє захищати комутатор від перевантажень
  • Підтримка QoS і IGMP Snooping для плавної роботи в інтернеті і оптимізації трафіку IPTV
Апаратне забезпечення
Стандарти та протоколи IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Інтерфейс 16 портів 10/100/1000 Мбіт/с з автопогодженням,
авто-MDI/MDIX (роз'ємом RJ45)
2 гігабітних слота SFP
Network Media 10BASE-T: UTP (неекранована кручена пара) кабель категорії 3, 4, 5 (не більше 100 м); E
IA/TIA-568 STP (кручена пара) 100 Ом (не більше 100 м);
100BASE-TX: (неекранована кручена пара) кабель категорії 5, 5е (не більше 100 м);
EIA/TIA-568 STP (кручена пара) 100 Ом (не більше 100 м);
1000Base-T: UTP (неекранована кручена пара) кабель категорії 5, 5е , 6 або вище (макс. 100 м);
EIA/TIA-568 STP (кручена пара) 100 Ом (не більше 100 м) 1000BASE-X MMF, SMF
Кількість вентиляторів 2 вентилятори
Physical Security Lock Так
Живлення 100-240В змінного струму, 50/60 Гц
Порти (RJ45) + PoE Стандарт: підтримка 802.3at / 802.3af
Порти PoE +: 16 портів
Живлення: 192 Вт
Розмір ( Ш х Д х В ) 440 × 180 × 44 мм
Установлення Монтаж в стійку
Максимальне споживання енергії 18.73 Вт (220/50 Гц, без підключених PoE-пристроїв)
217.22 Вт (220/50 Гц, з підключеними 192 Вт)
Максимальне тепловіддача 63,89 БТЕ/год (без підключених PoE-пристроїв)
741.15 БТЕ/год (з підключеними 192 Вт)
Продуктивність
Switching Capacity 36 Гбіт/с
Швидкість пересилання пакетів 23,8 Мбіт/с
Таблиця MAC адрес 8K
Пам'ять буферу пакетiв 4,1 Мбіт
Jumbo Frame 9 КБ
Можливості програмного забезпечення
QoS (приорітезація трафіку) Пріоритезація по порту / 802.1p / DSCP priority
4 тис. пріоритетних черг
Обмеження швидкості
Захист від перенавантаження мережі
L2 можливості IGMP Snooping V1/V2/V3
Агегування статичних каналів
Віддзеркалення порту
Діагностика кабелю Виявлення петель
VLAN Підтримка та 32 VLAN одночасно (з 4K ідентифікаторів VLAN), VLAN на базі порту/тега/МTU
Керування налаштуванями Веб-інтерфейс
Утиліта налаштування Easy Smart
Засіб передачі Store-And-Forward (Зберігання та передача)
Iнші
Сертифікат CE, FCC, RoHS
Упаковка містить TL-SG1218MPE
Кабель живлення Керівництво по налаштуванню
Компакт-диск з матеріалами
Монтажний набір
Резинові ніжки
Довкілля Робоча температура: від 0? до 40?
Температура зберігання: від -40? до 70?
Вологість при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсатаВлажность при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату
Характеристики
Основні
ВиробникTP-Link
Країна виробникКитай
Тип комутатораSmart
Користувацькі характеристики
Кількість портів16xLAN
SFP портЄ
Мережевий інтерфейс10/100/1000 Мбіт Base-Tx
Особливості комутатораWEB Smart
Підтримка PoEЄ
Інформація для замовлення
  • Ціна: 8 999 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner