Продавець NET.COM.UA розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
20 відгуків
+380 (99) 505-21-12
+380 (67) 624-14-00
+380 (44) 578-04-44
Крамниця мережевого обладнання
Кошик

Абонентський термінал TP-LINK XZ000-G3, GPON 1xGE LAN 1xONT WAN

799 ₴

  • Немає в наявності
  • Код: XZ000-G7
Абонентський термінал TP-LINK XZ000-G3, GPON 1xGE LAN 1xONT WAN
Абонентський термінал TP-LINK XZ000-G3, GPON 1xGE LAN 1xONT WANНемає в наявності
799 ₴
+380 (99) 505-21-12
Vodafone
  • +380 (67) 624-14-00
    Kyivstar
  • +380 (44) 578-04-44
    Міський
+380 (99) 505-21-12
Vodafone
  • +380 (67) 624-14-00
    Kyivstar
  • +380 (44) 578-04-44
    Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

1-портовий гігабітний термінал GPON

  • Пріоритизація (QoS) - призначення пріоритету трафіку і контроль пропускної здатності.
  • Довгий термін служби - розумне енергозбереження.
  • Дистанційне управління - завдяки TR-069 провайдер може дистанційно налаштовувати і управляти пристроями абонентів.
  • Два порти - оптичний і гігабітний.
Апаратне забезпечення
Інтерфейс 1 порт RJ45 10/100/1000 Мбіт/с, 1 роз'єм SC/APC
Кнопки Reset (Скидання налаштувань)
Зовнішнє джерело живлення 9 В постійного струму / 0,6 А
IEEE стандарти IEEE 802.3, 802.3u, 802.1p, 802.1Q
Швидкість передачі даних Висхідний потік: 1,244 Гбіт/с
Спадний потік: 2,488 Гбіт/с
Розмір ( Ш х Д х В ) 95,0 × 75,0 × 29,3 мм
Відстань До 20 км
GPON стандарти ITU-T G.988, G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
Оптичний модуль Клас B+
Приймач Super-TIA
Передавач DFB-лазер
Довжина хвилі Висхідний потік: 1310 нм
Спадний потік: 1490 нм
Можливості програмного забезпечення
VLAN Тегування VLAN 802.1Q
Режими VLAN: прозорий, трансляція, канал зв'язку
Аутентифікація за серійним номером і паролем
автовизначення VLAN
Захист Шифрування AES, фільтрація пакетів по VLAN
Керування налаштуванями Управління через веб-інтерфейс, OMCI і Telnet
IP-адреса управління
Відновлення заводських налаштувань натисканням кнопки Reset або через веб-інтерфейс
Статистика в реальному часі
Діагностика оптики
Додаткові можливості Пряма корекція помилок (FEC) висхідного і спадного потоків
Динамічний розподіл смуги пропускання (DBA)
Підтримка NSR / SR
16 портів T-CONT, 256 портів GEM
Виявлення оптики
Dying Gasp (повідомлення про відключення живлення)
Режим тиші
IGMP IGMP v1/v2/v3
Iнші
Упаковка містить XZ000-G3
Кабель Ethernet RJ-45
Посібник по швидкому налаштуванню
Адаптер живлення
Системні вимоги Microsoft Windows 8/7/Vista/XP, MAC OS, NetWare, UNIX або Linux
Сертефікат CE, FCC, ROHS
Довкілля Робоча температура: 0 ... + 40 ° C
Температура зберігання: -40 ... + 70 ° C
Вологість повітря при експлуатації: 10-90% без утворення конденсату
Вологість повітря при зберіганні: 5-90% без утворення конденсату
Характеристики
Основні
ВиробникTP-Link
Інтерфейс підключення до інтернет (WAN)Ethernet
Користувацькі характеристики
Кількість портів1xLAN
Інформація для замовлення
  • Ціна: 799 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner