Продавець NET.COM.UA розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
19 відгуків
+380 (99) 505-21-12
+380 (67) 624-14-00
+380 (44) 578-04-44
Крамниця мережевого обладнання
Кошик

Медіаконвертер TP-LINK MC111CS 1xFE, 100Base-LX, SM, WDM, 20km, SC

1 319 ₴

  • В наявності
  • Код: MC111CS
Медіаконвертер TP-LINK MC111CS 1xFE, 100Base-LX, SM, WDM, 20km, SC
Медіаконвертер TP-LINK MC111CS 1xFE, 100Base-LX, SM, WDM, 20km, SCВ наявності
1 319 ₴
+380 (99) 505-21-12
Vodafone
  • +380 (67) 624-14-00
    Kyivstar
  • +380 (44) 578-04-44
    Міський
+380 (99) 505-21-12
Vodafone
  • +380 (67) 624-14-00
    Kyivstar
  • +380 (44) 578-04-44
    Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

MC111CS WDM медіаконвертер Fast Ethernet

  • Підтримка стандартів 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Функції Link Fault Passthrough і Far End Fault мінімізують втрати, викликані помилками під час встановленні з'єднання
  • Підтримка технології WDM, передача та отримання даних з одного й того ж оптоволоконного кабелю
Медіа-конвертори та модулі
Стандарти і протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
Основні функції Підтримка технології WDM
Напів/Повнодуплексний режим для порту FX
Повнодуплексний контроль потоку (IEEE 802.3x)
Напівдуплексний контроль потоку (Backpressure)
Збільшення довжини оптоволоконого кабелю на 20 км
Функціи Link Fault Passthrough та Far End Fault мінімізують втрати, що були визвані помилками пид час з'єднання
Порти 1 100M SC/UCP порт
1 100M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX)
Довжина хвилі 1550 нм Tx/1310 нм Rx
WDM TX (передавання) 1550 нм
WDM RX (прийом) 1310 нм
Інтерфейс 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
Інтерфейс 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
Інтерфейс 100BASE-FX Single-mode оптоволоконний кабель
LED індикатори PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Розмір ( Ш х Д х В ) .7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Блок живлення Зовнішній блок живлення
Максимальна споживана потужність 2.49 Вт
Безпека та випромінювання FCC, CE, RoHS
Package Contents • Media Converter MC111CS
• Power Adapter
• Installation Guide
Середовище Робоча температура: 0 ? ~ 40 ? (32 ? ~ 104 ?)
Температура зберігання: -40 ? ~ 70 ? (-40 ? ~ 158 ?)
Вологість (робочий режим): 10% ~ 90% без конденсації
Вологість (при зберіганні): 5% ~ 90% без конденсації
Характеристики
Основні
ВиробникTP-Link
Країна виробникКитай
Тип інтерфейсуОдномод WDM
Відстань передачі даних20 км
Джерело живленняЗовнішній
Оптичний портSC
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 319 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner