Продавець NET.COM.UA розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
21 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (15.07).

+380 (99) 505-21-12
+380 (67) 624-14-00
+380 (44) 578-04-44
Крамниця мережевого обладнання
Кошик

Медіаконвертер TP-LINK MC200CM 1xGE, 1x1000BASE-SX, MM, 0.5km, SC

1 799 ₴

  • В наявності
  • Код: MC200CM
Медіаконвертер TP-LINK MC200CM 1xGE, 1x1000BASE-SX, MM, 0.5km, SC
Медіаконвертер TP-LINK MC200CM 1xGE, 1x1000BASE-SX, MM, 0.5km, SCВ наявності
1 799 ₴
+380 (99) 505-21-12
Vodafone
  • +380 (67) 624-14-00
    Kyivstar
  • +380 (44) 578-04-44
    Міський
+380 (99) 505-21-12
Vodafone
  • +380 (67) 624-14-00
    Kyivstar
  • +380 (44) 578-04-44
    Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Медіаконвертер Gigabit Ethernet

  • Підтримка стандартів IEEE 802.3ab і IEEE 802.3z
  • Можливість перемикання режимів Force/Auto transfer для порту FX
  • Дозволяє збільшити дальність прокладе воннялокна до 0,5 км
Медіа-конвертори та модулі
Стандарти і протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Основні функції Автоматичне узгодження режиму передачі напівдуплекс / повний дуплекс
Розширює відстань волокна до 0,55 км за допомогою волокна 50 / 125um
Розширює відстань волокна до 0,22 км за допомогою волокна 62,5 / 125 мкм
Порти 1 1000M SC/UCP порт
1 1000M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX)
Довжина хвилі 850nm
Інтерфейс 10BASE-T
Інтерфейс 100BASE-T
Інтерфейс 100BASE-FX
Інтерфейс 1000BASE-FX Multi-mode Fiber
Network Media 1000BASE-SX Multi-mode Fiber
Інтерфейс 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
LED індикатори 1 1000M SC/UPC port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Розмір ( Ш х Д х В ) 94.5 х 73.0 х 27.0 мм
Блок живлення External Power Adapter
Максимальна споживана потужність 1.66 Вт
Безпека та випромінювання FCC, CE, RoHS
Package Contents • Media Converter MC200CM
• Power Adapter
• Installation Guide
Середовище Робоча температура: 0 ? ~ 40 ? (32 ? ~ 104 ?)
Температура зберігання: -40 ? ~ 70 ? (-40 ? ~ 158 ?)
Вологість (робочий режим): 10% ~ 90% без конденсації
Вологість (при зберіганні): 5% ~ 90% без конденсації
Характеристики
Основні
ВиробникTP-Link
Країна виробникКитай
Тип інтерфейсуБагатомод
Відстань передачі даних0.5 км
Джерело живленняЗовнішній
Оптичний портSC
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 799 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner